אודות

הקמפוס הדיגיטלי של מכללת ינון איבגי הינו מיזם ייחודי של המכללה ונוצר מתוך הצורך הגדול לתת מענה לכלל האוכלוסייה ובעיקר לאלו שרוצים להתפתח בעצמם על ידי רכישת ידע וכלים מעשיים בתחומי הזהב של החיים ובעיקר לאלו שרוצים לרכוש מקצוע מספק ומתגמל בתחום ההתפתחות אישית והטיפול הרגשי ומקצועות נוספים בתחום זה. הקמפוס מציע מגוון רחב של סדנאות קצרות וממוקדות ועד קורסים מקצועיים של למידה לטווח ארוך יותר.

בקמפוס הדיגיטלי אנו שמים דגש על מקצועיות וחווית משתמש לאורך כל הדרך, החל משלב הרישום ועד הלמידה עצמה. חשוב לציין כי בכל שאלה או בקשה ואף דרכים לשיפור בחווית הלימוד מתוך הצורך שלנו להיטיב עם הסטודנטים.

המיזם מיועד גם עבוד הסטודנטים במכללה שרוצים להשלים את הלימודים הפרונטליים שלהם עם סדנאות העשרה או השלמות של שיעורים חסרים ואף חזרה על החומר הנלמד.

השקענו מאמצים רבים להנגיש לכם את התכנים עם כתוביות ושקפים ללימוד מקצועי ובכך לסייע לסטודנטים להבין את החומר ולהקל על הלמידה.

המרצים והצוות בקורסים והסדנאות נבחרו בקפידה רבה מתוך שימת דגש על מרצים המומחים בהוראה עם ניסון עשיר בתחום ההוראה והלמידה עם הכשרה מתאימה להעברת התכנים בצורה הטובה ביותר דרך הדיגיטל.

החזון שלנו

החזון שלנו שכל אחד יצליח להשיג את המטרות שלנו תוך התחשבות בצרכים של הסטודנטים שרוצים לנהל את שגרת החיים שלהם באופן שגרתי ובנתיים לרכוש מקצוע או ללמוד קורס מעשיר ולשפר את איכות החיים, עם עידן הטכנולוגייה אנו נחשפים לעלייה רבה של סטודנטים שרוצים ללמוד בשיטה של לימוד מקוון. ואנו גאים לקחת חלק בפרויקט זה. 

כאשר כל מגמתנו היא מתוך שליחות אמיתית להנגיש את הידע שכל כך חיוני לאנשים שאיכפת להם מעצמם ורוצים להצליח, הקמפוס הדיגגיטלי מחבר בין עולמות של אנשים שרוצים ואוהבים להצליח. החזון שלנו התגשם עם השקת המיזם ובכל יום אנו מתרגשים מחדש על הזכות להוות כלי לשינוי ושיפור חייהם של מאות אנשים.

אנו שמחים שבחרתם בנו להיות השליחים הטובים עבורכם על מנת להנגיש לכם ידע עיוני ופרקטי כאחד בתחומי הזהב של החיים תחומים שמעניינים את כולנו. בריאות, פסיכולוגיה, כסף, התפתחות אישית, מודעות עצמית, טיפול בפחדים וחרדות והמון תוכן מעניין.

חשוב לנו לציין כי התכנים באתר נבחרו בקפידה רבה תוך אמונה כי הלומדים בקמפוס הינם אנשים אינטליגנטים שרוצים ללמוד יותר, להשקיע, לנתח, לשאול שאלות, וכך להחכים ולשנות חיים.

מאחלים לך לימוד פורה ומהנה 🙂